Witaj w świecie parasoli ogrodowych!

ibiza_zoltaCzy spędzanie wolnych chwil w zaciszu własnego ogrodu jest jednym z Twoich ulubionych zajęć w ciepłe letnie dni? Dlaczego nie umilić ich sobie jeszcze bardziej?

Nasze parasole nie tylko dodadzą tym chwilom uroku, ale także zapewnią Tobie i Twoim bliskim ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Już dawno stały się one nieodłącznym elementem wyposażenia ogrodów i tarasów, tworząc w nich przyjemną atmosferę relaksu dla całej rodziny.

Nasze parasole reklamowe ogrodowe wyróżniają się nie tylko wyglądem, ale również wysoką jakością wykonania każdego najmniejszego ich elementu. Ponadto jest to w 100% produkt polski, co gwarantuje wysoką odporność na zużycie przez wiele lat, a to z kolei oznacza duża dawkę przyjemności i wiele niezapomnianych chwil w gronie najbliższych.

Parasole reklamowe do restauracji

Parasol Coca-Cola 4x4 m

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na parasole ogrodowe do restauracji. Znajdziecie u nas szeroki wybór parasoli okrągłych oraz kwadratowych w różnych rozmiarach, od małych parasoli plażowych 1,25 m do dużych nawet 7­-metrowych!

Podaruj swoim gościom w przyhotelowym ogródku, kawiarni czy restauracji odrobinę upragnionego cienia w gorące letnie dni. Sącząc chłodne napoje, racząc się specjałami kuchni i odpoczywając w zaciszu Twojego zakątka, nie będą mogli oprzeć się pokusie, by do Ciebie wrócić.

Pozwól naszym specjalistom dobrać odpowiednie parasole reklamowe do restauracji. Pomożemy Ci wybrać idealny model, podpowiemy też, jaka metoda druku będzie dla Ciebie najlepsza. Zajmiemy się przygotowaniem Twojego projektu, który nadrukujemy na parasolu, by stał się on niepowtarzalnym nośnikiem reklamy rozpoznawalnym przez Twoich klientów. Dostarczymy parasol pod Twoje drzwi w dogodnym dla Ciebie terminie.

Działamy po to, by zadowolić Ciebie oraz Twoich klientów.