Oferta

There are many reasons to choose our products...

Colours and patterns

Możemy wyprodukować parasol dosłownie w każdym kolorze, który wybierzesz. Poniżej przedstawiamy naszą paletę kolorów i wzorów podstawowych. Możesz oczywiście zamówić parasol w każdym wybranym przez siebie kolorze. Kolory i wzory podstawowe

Didn’t find your colour?

No problem! We can print any colour or pattern of your choice. Please contact us for more information.

Parasols cover

Our parasols are waterproof (25 cm), water resistant and covered with special UV radiation resistant material.

Perfect finishing

Parasole mogą występować z dodatkowym daszkiem lub bez. Możesz również wybrać parasol z owiewką. Mocowanie do stelaża może odbywać się za pomocą plastikowych i materiałowych kieszonek lub sznurka. Dodatkowy daszek poprawia cyrkulację powietrza i sprawia, że parasol wygląda jeszcze lepiej!


Parasol z dodatkowym daszkiem


With or without a flounce

Owiewka to świetne wykończenie parasola. Zapewnia dodatkowy cień i ochronę przed słońcem czy deszczem.


Owiewka

Solid bases

Nasze parasole mogą być wyprodukowane na okrągłych lub kwadratowych podstawach betonowych. Istnieje również możliwość wbetonowania w ziemię. Nasady wykonane są ze stali ocynkowanej ogniowo, co chroni je przed warunkami atmosferycznymi i korozją.

Betonowa podstawa kwadratowa

Delivery

Twój parasol jest zabezpieczony podczas transportu przed kurzem i wilgocią. Specjalny worek polipropylenowy oraz solidny karton uchronią go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Parasole o rozmiarach od 5x5m są pakowane w drewniane skrzynie. Podstawy betonowe wysyłane są na paletach. Oferujemy również transport wraz z montażem.

Masz pytania? Zadzwoń!
+48 725 550 295